O nás

Historie:
Firmu zakládal majitel R.Kindl, tehdy ještě s několika společníky, ale po čase zůstal sám. Bylo to přínosem, a bylinářství se postupně začalo rozvíjet, ale také vyšlo najevo, že samotné byliny ho neuživí. Rozšiřoval se sortiment a přibývaly různé bylinné masti, krémy, tinktury a později i bylinná kosmetika. Aby bylo možno prodávat i vybraná léčiva, majitel absolvoval výběr seminářů Postgraduálního vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví a pak se do prodejny dostaly vitaminy, minerály a další bylinné produkty i některé léčitelské pomůcky. Přibyla prodavačka, pak i další, ještě se některé měnily, ale dnes jsou v krámě perfektní síly, které nejenže vědí co v krámě mají, ale také co s tím.

V roce 2011 se prodejna i poradna společně přestěhovaly v rámci stejné ulice Řeznická a to z čísla popisného 21 na nové číslo 13.

Současnost:
Dnes už R. Kindl za pultem nestojí, ale najdete tam školený personál. Protože v naší republice není "bylinářství" učební obor, tak je asi jasné, že si personál školí a vychovává sám. Se svým týmem je pak vděčný za slušné zákazníky a klienty, ale na oplátku jsou laskaví, usměvaví a hlavně dokážou poradit jak v bylinách, tak i v kosmetice a mnohém dalším.

Je veřejně známé "Říká se", že pokud sháníte nějakou bylinu, která není běžná, dostanete ji „u Kindla“. Naše společnost vede sortimentem neustále přibližně 1000 produktů a z toho např. vždy 150 druhů bylin jako monodrogy a dalších více než 80 bylinných směsí známých podle jména i účinku. Další zboží jsme schopni objednat a zajistit, obvykle, pokud nejsou mimořádné problémy, tak asi do týdne. Vše je možné řešit i ve větších objemech a počtech. Stačí své přání svěřit vždy připravené a ochotné obsluze. V krámku se nabízí nejen byliny, ale také oleje, masti, tinktury, potravinové doplňky, vitaminy a minerály, masážní přípravky, přírodní barvy na vlasy, léčitelské a další ezoterické pomůcky, čaje, vybrané výrobky ayurvédské a čínské i jihoamerické mediciny, další přírodní kosmetiku. Do svého obchodu si R. Kindl vybírá zboží podle svých vlastních kriterií, protože zastává filozofii že „nebudoval jsem si dobrou pověst tak dlouho, abych si ji nějakým mizerným póvlem zničil“.
V širokém spektru zastupovaných značek s produkcí výrobků vysoké kvality dominují dodavatelé Valdemar Grešík-Natura; Cosmetics Atok International; Cannaderm; Dr.Popov; Naděje-mgr.Marie Podhorná; Pavel Kobza-Ezoterické pomůcky; Everest Ayurveda; Oro Verde; Pleva; Leros; Faon; Barekol, Cereus, Iswari superfood, Schindeleho minerály, Herbata,  a další.

Kamenná prodejna je spolu s e-shopem hlavním distribučním místem jedinečné a známé bylinné směsi "Kindlova bylinná čisticí směs" známá též jako "Harmony Tea" a to pro maloodběratele i velkoobchod.

V roce 2012 jsme spustily nové webové stránky pana Kindla www.romankindl.cz a nový eshop Bylinářství Kindl www.bylinarstvikindl.cz, ostatně v rámci čěhož se již právě pohybujete a pročítáte... ) a snad už i nakupujete.

Dalším komunikačním a prezentačním kanálem s klienty a fanoušky jsou od jara 2013 sociální sítě Google+ (Roman Kindl) a Google+ (Bylinářství Kindl). Dalším obohacením našich webových v stránek je spuštění sekce Odkazy (Březen 013) a rozšiřování sekce O bylinách, kde nalzenete např. Latinsko-český slovník názvů používaných částí přírodních drog.

Sortiment pro Vás vybíráme především u českých společností a producentů. Celé nabízené portfolio pro Vás neustále kontrolujeme a aktualizujeme.

close

Informace

Kontaktujte nás

Obchod Bylinářství Kindl

Pondělí: 9:30-18:00

Út-St-Čt: 9:30-19:00

Pátek: 9:30-18:00

Sobota a Neděle: zavřeno

 

Můžete nám napsat zprávu:

Poslat krátkou zprávu