Prodejna Bylinářství Kindl; Řeznická 13; 110 00 Praha 1-Nové město

 

Je veřejně známé "Říká se", že pokud sháníte nějakou bylinu, která není běžná, dostanete ji „u Kindla“. Naše prodejna vede sortimentem neustále více než 1000 produktů a z toho např. vždy 150 druhů bylin jako monodrogy a dalších více než 80 bylinných směsí známých podle jména i účinku. Další zboží jsme schopni objednat a zajistit, obvykle, pokud nejsou mimořádné problémy, tak asi do týdne. Vše je možné řešit i ve větších objemech a počtech. Stačí se s přáním svěřit vždy připravené, ochotné a diskrétní obsluze.

 

V širokém portfoliu zastupovaných značek s produkcí  výrobků vysoké kvality dominují dodavatelé Valdemar Grešík-Natura; Cosmetics Atok International; Cannaderm;  Dolce-Domácí bylinné dobroty, Dr.Popov; Naděje-mgr.Marie Podhorná; Pavel Kobza-Ezoterické pomůcky; Everest Ayurveda; Oro Verde; Pleva; Leros; Faon; Barekol, Cereus himálajské soli, Iswari Superfoods, Zelná země, Rymer-vykuřovadla, MonPlatin-Lavilin, Petr Gargulák-Koloidní stříbro, Marie Orlando-keramika a další.

 

Obsluha je schopna nejen dobře prodávat, ale i fundovaně poradit. V obchodě nabízí kromě bylin i oleje, masti, tinktury, potravinové doplňky, vitaminové a minerálové přípravky, masážní přípravky, přírodní barvy na vlasy, léčitelské pomůcky, čajové směsi, vybrané výrobky ayurvédské a čínské i jihoamerické mediciny, přírodní kosmetiku. Do svého obchodu si R. Kindl vybírá zboží podle svých vlastních kriterií, protože zastává filozofii že „nebudoval jsem si dobrou pověst tak dlouho, abych si ji nějakým mizerným póvlem zničil“.

 

Kamenná prodejna  je spolu s e-shopem hlavním distribučním místem jedinečné a známé bylinné směsi "Kindlova bylinná čisticí směs" známá též jako "Harmony Tea" a to pro maloodběratele i velkoobchod.

 

Ceny vybraného zboží mohou být v prodejně Bylinářství Kindl "o několik" korun vyšší než ceny stejného zboží na internetu. Je to dáno vyššími náklady na provoz a obsluhu.

 


Řeznická č.p. 13
110 00 Praha 1 - Nové Město
Česká Republika

 

Otvírací doba prodejny Bylinářství Kindl:

Pondělí: 9:30-18:00

Úterý: 9:30-19:00

Středa: 9:30-19:00

Čtvrtek: 9:30-19:00

Pátek: 9:30-18:00

Telefon prodejna: +420 222 231 886


Zobraziť Roman Kindl na vaší mapě

 

close

Informace

Kontaktujte nás

Obchod Bylinářství Kindl

Pondělí: 9:30-18:00

Út-St-Čt: 9:30-19:00

Pátek: 9:30-18:00

Sobota a Neděle: zavřeno

 

Můžete nám napsat zprávu:

Poslat krátkou zprávu